Email
Chat with tutors
logo

Ask Questions, Get Answers

X
 
Answer
Comment
Share
Q)

A 3-pack of tickets to the zoo costs Rs1,473.00. What is the unit price?


( A ) Rs 400
( B ) Rs 360
( C ) Rs 491
( D ) Rs 350

Please log in or register to answer this question.

Home Ask Tuition Questions
Your payment for is successful.
Continue
...