Email
Chat with tutors
logo

Ask Questions, Get Answers

X
 
Answer
Comment
Share
Q)

One pound of oranges cost $3, how many dollars will x pound of oranges cost ?

(a)3x(b)3+x(c)3x(d)x2

Home Ask Tuition Questions
Your payment for is successful.
Continue
...