Email
Chat with tutors
Login
Ask Questions, Get Answers
Menu
X
home
ask
tuition
questions
practice
papers
mobile
tutors
pricing
X
Questions
>>
Olympiad-Math
>>
Class 8
Next similar question
Answer
Comment
Share
Q)
Anitha bought
3
1
2
m
ribbon at
R
s
5
3
7
per meter ,
4
3
4
m
cloth at
R
s
.
27
1
2
per metre.How money did she spend ?
19
130.625
149.625
155
Share
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
Found
2
answers. Click to login & view.
Next Similar Question >
Home
Ask
Tuition
Questions
Practice
Your payment for
is successful.
Continue
...
Please Wait